Nie jest przypadkiem, że ludzie biorą  przyszłość w swoje ręce. Nie ma w tym nic dziwnego, że właśnie ten cytat odnosi się do wróżenia z ręki, chiromancji.

W rzeczywistości związek linii na dłoni, określa charakter i przyszłość danej osoby. Zostało to już zauważone w dawnych czasach. Nowoczesne dochodzenia naukowe dowodzą, iż setki nerwowych zakończeń jest widocznych właśnie na dłoni w postaci linii papilarnych.
Chiromancja jest wspomniana już w przez starożytnych Greków i Rzymian. Tacy pisarze oraz filozofowie jak Arystoteles i Pliniusz. Długą też ma tradycje chiromancja w Chinach.
W XVII wieku oficjalnie na Uniwersytecie w Lipsku i Galle w Niemczech nauczano czytania z ręki. Został oto jednak potępione jako forma czarodziejstwa.
Obecnie praktyki chiromancji są szeroko stosowane przez wielu specjalistów w dziedzinie genetyki i psychiatrii jako jeden z dodatkowych metod diagnostycznych.      
Pomimo badań naukowych chiromancja służy też do wróżenia z ręki. Poprzez chiromancje znajdziesz potężną ochronę dla siebie i bliskich, Przewidzisz najbliższe wydarzenia i dowiesz się co czeka Cie w dalekiej przyszłości. Często ludzi schorowani gdy nie wiedzą do kogo się zwrócić idą do chiromanty który jest w stanie wyczytać z linii papilarnych problemy zdrowotne. Jeśli przyjrzymy się dłoni dokładnie to z czasem możemy zauważyć zmiany linii na dłoni.
            Główne linie na dłoni to linia serca, głowy i życia, jednak wszystkie małe krzyżyki ,znaczki powinny być brane pod uwagę. Twierdzi się, że linie papilarne zmieniają swój kształt z wiekiem oraz ze zmianą charakteru. Występują też na dłoniach tzw. wzgórki: Jowisza Saturna , Słońca Wenus, marsa a także księżyca.
 
Strona na której się znalazłeś jest idealna dla twoich potrzeb. Poradź się specjalistów od wróżenia w zakresie chiromancji.
 
 

 Wróżenie z dłoni