Wróżenie z kart tarota online. Wybierz karty taroka klikając na talię kart po lewej stronie. Twoje karty zostaną wylosowane automatycznie. Następnie wybierz interesującą Cię kategorię.

Możesz wybrać wróżbę z kart tarota na miesiąc lub na rok w kategorii miłość i kariera/praca/finanse

Wróżby miłosne

 

TAROT MIŁOSNY

 

  

Wróżba z kart tarota na rok    Wróżba z kart tarota na miesiąc

 

Od wieków ludzie starali się poznać przyszłość uczuciową poprzez wizyty u wróżek, jasnowidzów, czy poprzez korzystanie z własnych metod przewidywania przyszłości.
Wiele osób szukało i w dalszym ciągu szuka omenów i znaków, by dowiedzieć się, kiedy spotkamy na swojej drodze przeznaczoną osobę, kiedy się zakochamy, kiedy weźmiemy ślub.

Od czasów średniowiecza, ludzie coraz bardziej interesowali się wróżbiarstwem. W pewnym momencie zaczęto pytać o sprawy uczuciowe, miłosne.
Jest wiele metod wróżbiarskich, które ujawniają prawdę na temat życia uczuciowego człowieka. Pierwsza ważna nauka, która zajęła się miłością była Astrologia. Dzięki indywidualnym Horoskopom, starano się sprawdzić jakie znaki zodiaku są kompatybilne ze znakiem osoby której tworzy się horoskop. Starano się określić na przyszłość potencjalną osobę czy osoby, z którymi będziemy wchodzić w bliższe relacje.

Kolejną metodą przewidywania przyszłości odnośnie miłości, stała się Numerologia. Poprzez kombinacje cyfr, dopasowuje się daty urodzenia osoby, która pyta o osobę którą jest zainteresowana. Dzięki temu można uzyskać cyfrę związku, która ukaże wszystkie przeszkody i wszystkie pozytywne aspekty danej relacji.

Najbardziej rozpowszechnioną metodą, która współcześnie występuje jest kartomancja, czyli wróżenie z kart. Metoda ta jest niezwykle dokładna i obszerna. Dzięki kartom klasycznym czy kartom Tarota możemy poznać naszą przyszłość uczuciową. Coraz więcej osób korzysta właśnie z tej metody, gdyż jest ona najbardziej szczegółowa.
Istnieje wiele rozkładów z kart, które umożliwiają odpowiedzenie niemalże na każde zadane pytanie odnośnie miłości.

Gdy poznajemy przyszłość odnośnie miłości, często jeszcze idziemy w stronę magii i odprawiania pewnych rytuałów czy zaklęć, które pomogłyby nam w zbliżeniu miłości do siebie. Nie zawsze jednak trafiamy na odpowiednią osobę, gdyż bycie Magiem jest rzeczą wielką i ostatnio coraz rzadziej spotykaną.

Najprostsza formą przewidywania przyszłości uczuciowej są obrzędy Andrzejkowe, dzięki którym mamy okazję poznać datę swojego ślubu, i sprawdzić czy w bieżącym roku na horyzoncie pojawi się nowe uczucie.
Często do tego typu wróżb podchodzimy sceptycznie i traktujemy to jak zabawę. Często jednak tego typu przepowiednie się spełniają.

Mimo tego najbardziej rozbudowanym systemem przepowiadania przyszłości jest kartomancja. Bogactwo symboliki, znaków i archetypów powoduje, iż odpowiedź na pytanie dotyczące miłości może być zaskakująco szczegółowa i dokładna. Szczególnie Tarot określa emocje ludzkie, pragnienia, marzenia, oraz inną gamę uczuć, a także to jakie inne osoby mają plany względem nas i czego oczekują od relacji.

Po porady miłosne zazwyczaj zgłaszają się osoby poszukujące miłości, albo pragnące naprawić obecną relację, lub dostać poradę jak odzyskać straconą miłość. Czasami wróżymy z ciekawości, a czasami z chęci zrozumienia tego co się wokół nas dzieje i będzie działo. Miłość tak jak i chęć widzenia prawdy i przyszłości są od wieków nierozłączne.