Jak wygląda wróżba uczuciowa dla osób w związkach

Przykładowa wróżba 

W rozkładach partnerskich główną uwagę zwraca się na uczucia obojga partnerów względem siebie, plany na przyszłość, co mają do zaoferowania w związku, czego pragną od siebie. Kart mogą tez określić, co trzeba zrobić by relacja z partnerem miała przyszłość lub poprawiła się,

Karty określają energię związku, komunikację, silne i słabe strony, realia związku, namiętność oraz klucz do przyszłości związku.

 

Przedstawiam przykładowy rozkład partnerski 

 

6 mieczy- werbalne komunikaty partnerki

Kapłanka- werbalne komunikaty partnera

2 mieczy- sfera myśli partnerki

Królowa Kijów- sfera myśli partnera

5 pucharów- uczucia partnerki

3 pucharów- uczucia partnera

Sprawiedliwość- okazywanie zewnętrznie uczuć przez partnerkę

9 pucharów- okazywanie zewnętrznie uczuć przez partnera

Księżyc- to co partnerka wkłada do związku

Słońce- to co partner wkłada do związku

Rycerz pucharów, 10 pucharów, Władczyni- relacje do 3 miesięcy

Sąd Ostateczny, Rydwan 2 pucharów- relacje do roku czasu

 

Po stronie lewej ukazane są karty odzwierciedlające kobietę w związku, a po prawej mężczyznę. 

Patrząc na karty, widać że największy problem w tej relacji widnieje po stronie werbalnych komunikatów, co oznacza, że w związku nie umieją się ze sobą porozumieć. Partnerka się nie odzywa, milczy, a partner nie mówi jej wszystkiego, coś może ukrywać przed nią.

Na pozycji myśli, partner stara się zrozumieć partnerkę, natomiast ona nie chce myśleć już o partnerze bo czuje ze fizycznie się oddalają.

Na pozycji serca widać, iż partner jest za kobietą. Prawdopodobnie jest to jego żona, a jeśli nie to myśli o oświadczynach i ja szczerze kocha, ale fizycznie nie umie jej tego okazać, o czym świadczy 4 karta wzdłuż kolumny reprezentującego mężczyznę ( 9 pucharów).

Ona nie czuje miłości od męża i sama zastanawia się co tak naprawdę jest w jej sercu. Stara się być wobec niego sprawiedliwa, ale też musi realniej postrzegać ten związek, gdyż ma oczekiwania, którym nikt nie jest w stanie sprostać. Jeśli będzie realnie i konkretniej patrzeć na ten związek, dużo może się poprawić. Partner widać iż będzie się starała w tej relacji.

Do 3 miesięcy sytuacja w związku ulegnie znacznej poprawie, a do roku czasu możliwe dziecko, oraz ogólnie parcie do przodu w relacji.