Darmowa wróżba od prawdziwej wróżki

 

Aby otrzymać darmową wróżbę z kart tarota należy jak najładniej skomentować poniższy artykuł, lub opowiedzieć swoją przygodę związaną z magią, tarotem, wóżbami albo opowiedzieć swój niesamowity sen lub paranorlamne przeżycie.

Zapraszamy

Zabawa trwa do odwołania! Dwie darmowe wróżby w  tygodniu z kart tarota wysyłane na emaila.

 

 wróżka za darmo

 

Bardzo wiele osób zadaje mi przeróżne pytania dotyczące wróżb, kart, i ich sprawdzalności. Dla niektórych jest to czysta ciekawość, inni pragną potwierdzenia i zapewnienia że wróżna przesłana przeze mnie sprawdzi się w całościi. Dlatego postanowiłam odpowiedzieć na najczęstrze pytania zadawane mi przez klinetów.

1. Na czym polega wróżenie?
Wróżenie jest przekazem przyszłych tendencji życia danego człowieka, widziana w narzędziu dywinackim, np kartach. Wszystko sprowadza sie do intuicyjnego odczytania z kart, co moze czekać daną osobę w przysz łości. Karty sa przekaznikiem mającym na celu opisać człowieka, dane sytuacje, odpowiedziec na pytania i przedstawić najbardziej możliwy zarys przyszłości. Wróżenie, głwnie z Tarota jest pomocnym narzędziem umożliwiajacym nam wglad w życie człowieka. Karty te ukazją także nasze emocje, uczucia, pragnienia, oraz odpowiadają niemalże na każde pytanie.

 Wróżenie to połączenie intuicyjne wróżki, kart oraz osoby pytjącej. Osoba pytajaca wyciąga karty, działa wtedy intuicyjnie, a wróżka intuicyjnie je odczytuje. Wróżby na odległość są możliwe dzięki mocniejszym skupieniu się wróżkii nad stawianymi kartami.
 

 2. Jaka jest sprawdzalność wróżb?

Najlepsi wróżbici, przyznają się do maksymalnie 80% procentowej sprawdzalności. Z doświadczenia wiem, że z tym bywa różnie. Wiele zależy od osoby której się wróży, od dnia w którym stawiam karty, od tego czy osoba pytająca jest odblokowana emocjonalnie czy też nie. Jednym sprawdza sie niemal wszystko, innym np sfera uczuciowa, a sfera finansowa już nie. Są też tacy którym nic się nie spełnia. Wtedy można powtórzyć wróżbę, ale jeśli kolejna nie przełożyła się w jakiejś mierze na rzeczywistość, nie warto już sobie wróżyć. NIe dla każdego są karty. Większość osób wróżących sobie, chwali karty i wróżby za pomoc w zrozumieniu wielu kwestii swojego życia. Podpowiadają one trafnie i dają ukojenie, nadzieje oraz wskazówki na przyszłość. Warto też zrozumieć że przyszłość jest płynna, niestała, i to co karty mówią odnosi się do tego jaką drogę wybierzemy, jak zadecydujemy na przyszość. Karty w rozkładach pokazują nawet kilka dróg, kilka możliwości , ale to od nas zależy którą drogą podążymy.
 

 3. Jak dokładna jest wróżba?
Dokładność wróżby w dużej mierze zależy od wróżki i od tego na ile jest przygotowana meroterycznie i psychicznie na pytania. Osobiście staram się jak najdokładniej przedstawić daną sytuację, opisać odpowiedź na pytanie, włącznie z emocjami ludzkimi. Sama dodatkowo zadaje liczbe pytania, by osoba pytająca poznała cały obraz sprawy. Staram się tylko pisać to co widać w kartach. Zdarza się, że karty nie chcą odpowiadać na niektóre pytania, blokują dostęp do informacji, i odpowiedź z mojej strony jest krótka. Są to jednak wyjątki od normy.

 

4. Dlaczego karty przepowiadają przyszłość?

Karty są zbiorem symboli, archetypów, które istnieją w naszym życiu od poczatku istnienia człowieka rozumnego. Dzięki takim symbolom można komunikować się ze sobą. Karty posiadają wiele takich symboli, Cały tarot opisuje wędrówkę człowieka przez życie, i określa wszystkie sfery życia człowieka i wszystkie emocje. Wystarczy że przłożymy karty, lub za nas rozłoży je wróżka, i wtedy ukaże się nam obraz naszego zycia. Obraz ten jest przełożeniem naszej intuicji, nadświadomosci, ktora doskonale wie, w ktorą strone zmierza nasze życie. Karty są więc nośnikiem naszej nadświadomości, w któej skrywana jest prawda o nas samych i naszej przyszłości.


5. Czy karty mówią o czyjejś śmierci?
Zdarza sie to ,ale ja osobiście nie widzę tego, gdyż nie chcę dostrzegać takich rzeczy. Bycie wróżką to też jest odpowiedzialność, co się pisze i jak się przekazuje pewne informacje. Ja też moge sie mylić, dlatego nie chce nikogo straszyć przed śmiercią. Jeżli już cos wiedzę w kartach staram się określić jakie może być to zagrożenie, i we właściwy sposób o tym pisze.

 

 6. Skąd pochodzą karty?

Dokładne pochodzenie kart nie jest do końca znane. Pierwszy raz zauważono je początkiem XIV wieku w Europie. Zostały one stworzone przez człowieka, dla człowieka. Chrześcijaństwo stworzyło inną historię Tarota i wmówili społeczeństwu, że jest to dzieło Szatana, co jest kłamstwem i bzdurą. Tarot nie zawiera w sobie takich negatywnych ,złych emocji, chyba , że osoba się nimi posługująca chce komuś zaszkodzić. Wróżki jednak stawiają karty, by pomagać człowiekowi, a nie szkodzić mu.

 

7. Czy są one bezpieczne?
Tak, wróżby z kart są bezpieczne. Warto jednak podchodzić do nich z lekkim dystansem. Ma to być dla nas wskazówka na przyszłość, ale wiele zalezeć będzie od naszych decyzji i poczynań.

8. Czy można mówić innym o tym co wyszszłoo nam w kartach?

Tak można, choć niektóre wróżki mają własny kodeks, i czesto ostrzegają by nie mówić nikomu bo się nie spełni. Wg mnie nie ma to znaczenia.

 

9, Czy można we wróżbie pytać o innych?

Tak można pytać o inne osoby, ale tylko wtedy gdy mają one jakiś wpływ na nasze życie. Nie odpowiadam na pytania dotyczace osób mało nam znanych, gdy kierujemy sie ciekawością a czasami wścibskością.  Odpowiadam na pytania dotyczace partnera, rodziny, przyjaciół, przebiegu pewnych spraw rodzinnych czy relacji przyjacielskich.

{jcomments on}